Ana sayfa Haberler 20.randevuda ekibimizden gol yağmuru

20.randevuda ekibimizden gol yağmuru

113
0
PAYLAŞ

GOL REKORUMUZU GELİŞTİRDİK

Kartali Şimşekspor, 20.randevuda Amasra ekibini gol yağmuruna tuttu.Karşılaşmaya; Hakan Işık, Erkan Karataş, Mehmet Karataş, Ercan Karataş (C), Ercan Ardıç, Mustafa Sarıçam ve Engin Üre yedilisi ile başlayan takımımız rakip ağlara tam 17 gol bırakarak 13.07.2014 tarihli Gençlik Karması maçında attığı 16 golü bir adım daha geliştirmiş oldu.

KAPTANIN SON MAÇI

Askerlik görevini yapmak için gün sayan Ercan Karataş için de son maç anlamı taşıyan karşılaşmada takım arkadaşlarının kaptanına gol attırma çabası gözlerden kaçmadı.Futbola 6 aylık bir ara verecek olan 11 numara mücadeleyi 4 golle tamamlarken kulüp kariyerindeki gol sayısını 134’e çıkardı.

ERKAN GOLLE TANIŞTI

3 yıldır takımın kalesini koruyan ve yönetim tarafından defans mevkisine devşirilen Erkan Karataş çıktığı 52.resmi maçında 2 gol birden atarak gol atan oyuncular kervanına katılmış oldu.Uzun süre sarı siyahlı ekibin kalesini koruyan Erkan,Hakan Işık’ın yokluğunda kaleyi korusa da stoper mevkiinde daha verimli olduğunu attığı gollerle bir kez daha kanıtladı.

HERKES GOLCÜ

Karşılaşmada 17 gol atarak kendi gol rekorunu geliştiren Şimşekler’de bu gollerde 6 farklı oyuncunun imzası bulunuyor.6 golle en çok gol atan Mustafa Sarıçam’ı 4 golle Ercan Karataş takip ederken, Ercan Ardıç 3 gole imza attı.2 gollü Erkan’ı 1 golle Engin Üre ve oyuna sonradan dahil olan Tezcan Karataş takip etti.

Ekibimizin Golleri :Mustafa Sarıçam (6), Ercan Karataş (4), Ercan Ardıç (3), Erkan Karataş (2), Engin Üre (1), Tezcan Karataş (1)

Bartın Ali Yay Stadyumu / 09.03.2018

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here