Ana sayfa Haberler Nostalji formalı karşılaşmada kazanan beraberlik oldu

Nostalji formalı karşılaşmada kazanan beraberlik oldu

82
0
PAYLAŞ

NOSTALJİ FORMALARI İLE ÇIKILAN MAÇTAN BERABERLİK ÇIKTI

  Kartali Şimşekspor, 2002-2003 sezonu nostalji formaları ile çıktığı Veterinerler FK karşılaşmasından 3-3 berabere ayrıldı.Sahaya; Hakan Işık, Erkan Karataş, Tezcan Karataş, Ercan  Karataş (C), Ercan Ardıç, Ahmet Karataş ve Engin Üre yedilisi çıkan ekibimiz ilk maçta farklı mağlup olduğu rakibi ile oynadığı maçta eski formaları ile almak istediği galibiyeti bir sonraki randevuya bıraktı.Ayrıca resmi maçlarda yeni jenerasyon ilk kez 2002 formaları ile mücadele etmiş oldu.

ERKAN KARATAŞ YÜZLERİ GÜLDÜRDÜ

  Kaleci mevkisinde vasata yakın bir performans sergileyen ve takımına çoğu karşılaşmayı kaybettiren isimlerin başında gelen Erkan’ın yönetim tarafından defans mevkisine devşirilmesine karar verilmişti.26.01.2018 tarihli Avaraspor karşılaşmasında sol bek performansı ile saç baş yolduran 20 yaşındaki genç isim Veterinerler FK maçında yaptığı kritik ve sert müdahaleleri ile kendine çevrilen okları tersine döndürmeyi başardı.Stoper mevkisinde kendini iyi hissettiğini söyleyen Erkan’ın bu bölgede tecrübe kazandığı takdirde vazgeçilmez isimlerin arasına gireceği belirtiliyor.

AHMET PERDEYİ AÇTI

  Kartali Şimşekspor’a yıllarını veren isimlerden biri olan 35 yaşındaki tecrübeli golcü Veterinerler FK maçında attığı golle takımı adına perdeyi açan isim oldu.Kondisyonu olmamasına rağmen sahadaki hırsı ile dikkat çeken 12 numara resmi kayıtlı 16. maçında 16. golünü atarak maç başına attığı 1 gol ortalamasını devam ettirdi.

Ekibimizin Golleri :Ahmet Karataş (1), Ercan Karataş (1), rakip k.k. (1)

Bartın Arena Park / 12.02.2018

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here