PAYLAŞ

GOL DÜELLOSUNDA AVARASPOR SERİYİ EŞİTLEDİ

Dün akşam renktaşı Avaraspor ile 4.randevusuna çıkan ekibimiz zorlu mücadeleyi son dakikalarda yediği golle 13-12 kaybederek sahadan mağlubiyetle ayrıldı.İnanılmaz bir mücadeleye sahne olan karşılaşmaya; Hakan Işık, İbrahim Kundakçı, Tezcan Karataş, Ercan Ardıç, Ercan Karataş (C), Buğra Sadıç ve Engin Üre ile çıkan takımımız böylece son iki maçta rakibine boyun eğmiş oldu.

25 GOLLÜK BİR MAÇ

Uzun süre sahalarda konuşulacak bir mücadele olarak kayıtlara geçen karşılaşmada iki takım 60 dakika boyunca oyundan kopmazken toplamda 25 gol atılması dikkat çekti.Karşılaşmanın başında yakaladığı 4-0’lık avantajını koruyamayan ekibimiz son 10 dakikaya 11-9 önde girmesine rağmen bu sorununu saha içinde çözemedi.Şimşekler böylece oynadığı son 6 maçtan 4.kez mağlup ayrılarak kötü gidişatını devam ettirdi.

ERCAN ARDIÇ 5′ LEDİ

Karşılaşmaya sağ bek pozisyonunda başlayan ve sakatlığına rağmen oynayan Ercan Ardıç defanstan yaptığı çıkışlarla Avaraspor ağlarına 5 gol bırakarak renktaşların mücadelesinde takımının en iyisi olarak dikkat çekti.

ERCAN KARATAŞ 100.MAÇINA ÇIKTI

Avaraspor karşılaşması ile resmi maçlarda 100.maçına çıkan kaptan, Şimşekler takımında bu sevince Ercan Ardıç’tan sonra ulaşan 2.oyuncu oldu.Kaçırdığı gollerle üzüntüsü yüzüne vuran Ercan Karataş maçı 1 golle tamamlamış olsa da sevinç ile üzüntüyü bir arada yaşamış oldu.

TEZCAN KARATAŞ DOZER GİBİ

Yaptığı kritik müdahaleler ile rakibin birçok pozisyonunu kesmeyi başaran Tezcan Karataş teknik heyetten bir kez daha geçer not aldı.Bir önceki Avaraspor karşılaşmasında kadroda yer almayan Tezcan,Erkan’ın kötü performansı sonrası ne kadar önemli bir oyuncu olduğunu göstermiş oldu.

ENGİN ÜRE GOLLE DÖNDÜ

Uzun zamandır sakatlığı ve hastalığı sebebi ile kadroda yer almayan Şimşekler’in 42 yaşındaki tecrübeli oyuncusu Engin Üre 35 gün sonra çıktığı maçta 1 gol atarak formundan bir şey kaybetmediğini göstermiş oldu.Etkili forvet Kartali Şimşekspor kariyerindeki 27.maçında 48 gole ulaştı.

Ekibimizin Golleri :Ercan Ardıç (5), Buğra Sadıç (5), Engin Üre (1), Ercan Karataş (1)

Kartali Şimşekspor-Avaraspor :12-13
Bartın Bahçeşehir Stadı / 01.02.2018

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here